Życzenia sms || gotowe-smsy.pl Strona główna | Mapa strony Osób on-line na stronie: 1

Strony polecane

Forum wędkarskie

 • Domy z bali
 • Smsy na Wielkanoc, smsy Wielkanocne, życzenia na wielkanoc, życzenia wielkanocne

  Wielkanoc to szczególny okres, przygotowaliśmy dla Was wiele gotowych smsów wielkanocnych.

  Obyś w łóżku był tak mocny jak zajączek wielkanocny, żeby była też owocna Twoja Palma Wielkanocna, abyś spuszczał się z fajfusa tak obficie jak w Dyngusa.
  Z okazji Swiąt Wielkanocnych, życzę wszelkich łask Bożych, pogodnych, zdrowych Świąt i pomyślności w życiu osobistym.
  Mile spedzonych Swiat Wielkanocnych, Smacznego jajka i wesolej zabawy W lany poniedzialek zyczy...
  Cieplych, pelnych radosnej nadziei swiat Zmartwychwstania Panskiego, a takze kolorowych spotkan z budzaca sie do zycia przyroda
  Dzisiaj z rana bez gadania bierz się do jaj malowania. Maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku.  W dzien Swieta Wielkanocnego życzymy jaja smacznego Świąt pogodnych i radosnych oraz tchnienia wiosny!
  Z Okazji swiat WielkiejNocy zycie Ci: usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku.. Przajaciol wielu, duzo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciol, szczescia w milosci i spelnienia marzen!
  Wielkanocnych świąt już pora trzeba jaja wyjąć z wora -pomalować, pofarbować i kobiecie dać spróbować -żeby potem nie mówiła, Że na Świeta jaj nie miała
  Niech zajaczek szczodry bedzie I z jajeczkiem do was przybedzie Niech swieconka smaczna bedzie A w Dyngusa woda wszedzie.
  Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim udanego lania w mokrym dniu suchego ubrania.
  |<  <<  <  11  12  13  14  15    >  >>  >|