Życzenia sms || gotowe-smsy.pl Strona główna | Mapa strony Osób on-line na stronie: 1

Strony polecane

Forum wędkarskie

 • Domy z bali
 • Smsy Na Dzień Dobry

  Smsy Na Dzień Dobry, to dobry pomysł aby zrobić prezent, przyjemność, znajomemu, przyjacielowi czy rodzinie. Wysyłaj gotowe smsy z serwisu: gotowe-smsy.pl ZAPRASZAMY

  Wstawaj ziomie, bo prześpisz cały dzionek.
  Noc jest do spania, a dzień do działania więc podrywaj tyłeczek i uśmiechnij się by miło zacząć dzień, bui :*
  Wita Cię Słonko Za Oknem Tak Promieniujące Jak Ja Dziś. Wstawaj Z Łóżka Szybko, Bo Odwiedzę Cię!
  Na dzień dobry! Kiedy rano wstajesz, Kiedy oczka trzesz, Pomyśl o mnie Choć przez chwilę Ja o Tobie też.
  Ciężko się wstaje w piątki nad ranem Do szkoły musisz jechać starym Neoplanem Za oknem mgiełka świat cały spowija Ktoś Twe okienko z pieskiem omija :) Nie chce się wstawać z łóżeczka ciepłego Życzę Ci Aniu dzionka miłego Abyś na lekcjach piątki zbierała I na sprawdzianach dobrze ściągała :)  Zawitał dzionek na niebie Ach! Jakże ja lubię Ciebie! Niosę z mej duszy życzliwej Wianek życzeń dla Ciebie! Nich Ci jasne słońce świeci, Żyj szczęśliwie wśród radości Nich Ci czas, jak strzała leci, Pełen uciech, pomyślności.
  Czy moje kochanie się dziś wyspało, czy może ciężkie wstawanie miało, Słoneczko świeci pięknie na niebie, chmurki opala i czeka na ciebie, Lekki wiaterek powoli wieje, resztki snu z powiek zwieje, więc wstawaj kochanie, pobudki już czas, pokaż światu swą piękną twarz.
  Od Mrugnięć słonecznych promieni czerwony maczek w polu się rumieni, bo właśnie jego Słonko wstało i buzi na dzień dobry dało.
  ak nektar z tulipana zbiera pszczółka od rana tak ja słodko Cię budzę, bo strasznie się tutaj nudze
  Dzień dobry kochanie Mam ochotę na małe bzykanie Nie ma Cię przy mnie, szkoda Może zaspokoi mnie woda Zanurzam się do wanny, powoli Choć nie chcę oddać się samo kontroli Czekając na Ciebie Marzę, że jest mi jak w niebie Kiedy do mnie wreszcie wrócisz? Bo wejść we mnie dziś musisz...
  |<  <  2  3  4  5  6    >