Życzenia sms || gotowe-smsy.pl Strona główna | Mapa strony Osób on-line na stronie: 1

Strony polecane

Forum wędkarskie

 • Domy z bali
 • Smsy Dla Niego, smsy dla chłopaka, smsy dla mężczyzny

  Miłosne, śmieszne i gotowe Smsy dla Niego. Zrób mu miłą i przyjemną niespodzianke.

  Ty jesteś moim snem, Moją nocą i dniem. Moim własnym cieniem jedynym moim marzeniem! Dla ciebie chciałabym żyć, wciąż z Tobą być. O tym marzę i śnię bo bardzo kocham Cię.
  Kochaj mnie złotko czule i słodko. Bądz moim bączkiem, ja twą stokrotką, lecz cię ostrzegam mój bączku słodki nigdy nie zapylaj innej stokrotki.
  Gdy spojrzałam w twoje oczy już wiedziałem, że to ty, gdy poczułam twoje usta odmieniły się me sny, nasze usta się zetkneły by rozkoszy nektar pić. Nasze serca nam kazały by w miłości razem ŻYĆ!
  Gdy byliśmy blisko siebie, Popatrzyłam raz na Ciebie, Zobaczyłam Twoją twarz, I że ładne oczy masz, Pokochałam usta Twe, Chciałam aby były me, Gdy spojrzałam jeszcze raz, Chciałam patrzeć cały czas, Choć spojrzenia trwały krótko, Spodobałeś mi się cały, Wszystko w Tobie miłe jest, Każdy uśmiech każdy gest, Za ten wiersz nie gniewaj się, Bo naprawdę Kocham Cię.
  Hej misiaczku mój pluszowy daj znaż czy ty jesteś zdrowy czy ci humor dopisuje i gardełko nie szwankuje.  Z daleka do Ciebie snuję marzenia, z daleka do Ciebie ślę pozdrowienia. Gdzie tylko jestem, co tylko robię, zawsze kochany myślę o Tobie.
  Czasem nie możemy się zrozumieć, czasem pragnę samotności. Lecz kiedy nie ma Cię przy mnie, wszystko wokół mnie złości.
  Jest mi smutno i cierpię. Brak mi Twej czułości. Moje serce jest pełne dla Ciebie miłości.
  Kochać to nie znaczy pieścić, całować, kochać to znaczy wierności dochować.
  Liczę gwiazdy dziś na niebie, wypatruję ciągle Ciebie tęsknię za sms-ami są miłymi akcentami naszej dziwnej znajomości która życie nam uprości nie wiem tylko czy na pewno jestem dla Ciebie odpowiednia.
  1  2  3  4  5    >  >>  >|