Życzenia sms || gotowe-smsy.pl Strona główna | Mapa strony Osób on-line na stronie: 1

Strony polecane

Forum wędkarskie

 • Domy z bali
 • Smsy Na Dobranoc

  Gotowe i darmowe smsy na dobranoc. Wyślij wesołego smsa drugiej osobie to poduszki. Tysiące smsów tylko na stronie: gotowe-smsy.pl ZAPRASZAMY

  Do podusi główkę złóż, Swoje śliczne oczka zmruż. Skonczył się męczący dzień, Niech już przyjdzie nowy sen. Gwiazdy oczka Ci puszczają, Moje buźki przesyłają! DOBRANOC.
  Z okiazji wieczoru i mego dobrego humoru życzę Ci nocki udanej bardzo smacznie przespanej snów słodziusich i mięciusiej podusi kocham cię słoneczko śpij słodko i śnij o mnie.
  A TERAZ JA PUCHOWY MIŚ DORWE CIĘ WE ŚNIE DZIŚ. MOJE DŁONIE BĘDĄ CIĘ ROZPIESZCZAŁY I WSZYSTKIE CIUSZKI Z CIEBIE ŚCIĄGAŁY BY MOJE USTA NA TWOIM CIELE SZALAŁY.
  Choć wiem, że już śpisz mowię Ci dobranoc, choć wiesz, że Cię Kocham mówię Ci to jeszcze raz - to sprawia, że wiem, iż nie jesteś jedynie snem, gdyż do tej pory tylko sny były tak wspaniałe jak Ty. Kocham Cię.
  Dobranoc Słonko! Przytul główkę do poduszki, niech sen omota ciało Twe, niech przyjdą do Ciebie dobre duszki i ukołyszą Cię. Kolorowych snów!



  Królik, mrówka i kurczaczek, żabka, krówka i robaczek, misio, żuczek, słonik, żółw życzą Tobie miłych snów!
  Tu kontrola snu: śpisz dobrze? Nie jest ci zimno? Nie łazi po Tobie robak? Nie śnią Ci się koszmary? OK śpij dalej. Za godzinę znowu to skontrolujemy!
  Czy mój kotek dobrze spał? Czy sny słodkie o mnie miał? Ja o Tobie dzisiaj śniłem, że całą noc z Tobą spędziłem.
  Czasem marzę sobie w nocy, aby spojrzeć w twoje oczy. Noc już późna na marzenia, więc przesyłam pozdrowienia.
  Wszystkie dzieci już zasneły W kolorowych snu poduszkach A Ty, czemu jeszcze nie śpisz? Proszę, kładz już się do łóżka.
  1  2  3  4  5    >  >>  >|