Życzenia sms || gotowe-smsy.pl Strona główna | Mapa strony Osób on-line na stronie: 1

Strony polecane

Forum wędkarskie

 • Domy z bali
 • Smsy na Wielkanoc, smsy Wielkanocne, życzenia na wielkanoc, życzenia wielkanocne

  Wielkanoc to szczególny okres, przygotowaliśmy dla Was wiele gotowych smsów wielkanocnych.

  Wesołych, pełnych nadziei i wiary Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych wśród srebrnych bazi i kochającej rodziny, przy wspólnym stole. Smacznego święconego jajka oraz mokrego poniedziałku...
  Wiosna idzie, z nią święta, ktoś o Tobie pamięta, życzy jajek kolorowych i kurczaków odjazdowych, pyszne ciasta jedz na zdrowie i miej wciąż zielono w głowie!
  Wiadra zimnej wody w Dyngusa:-), wesołego jajka, pyszności, śmiechu i zabawy, zajączków łaskawych, kurczaków i bazi - życzy Ci ktoś, kto pamięta i w święta!
  Pisanych jojecek, wirzbowych bazicek, kiełbasy święconej, dużo krzanu do niej, baby polukrzonej,kukielki pieconej, Zmartwychwstanio w dusy i Wiesny... po usy!
  Mnóstwo radości, jaj obfitości, koszyka marzeń i mocnych wrażeń. w dyngusa dużo (ch)lania ... i radości z leniuchowania życzy ...  Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzę aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha.
  Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki, gdy nikt nie widzi chorągiewką buja i beczy cicho WESOŁEGO ALLELUJA!!!
  Zgadnij kto, zgadnij skąd Życzy Ci wesołych Świąt, Nie myśl sobie, że to bajka, życzę Ci smacznego jajka. Czy jestem szczery nie miej obawy bo życzę Ci również miłej zabawy.
  Z okazji Wielkiej Nocy życzę wszelkich łask Bożych, pogodnych, zdrowych Świąt i pomyślności w życiu osobistym.
  Jaj przepięknie malowanych, Świąt słonecznie roześmianych, W poniedziałek dużo wody, Zdrowia, szczęścia oraz zgody Z okazji Wielkiej Nocy życzy ...
  1  2  3  4  5    >  >>  >|