Życzenia sms || gotowe-smsy.pl Strona główna | Mapa strony Osób on-line na stronie: 1

Strony polecane

Forum wędkarskie

 • Domy z bali
 • Smsy Sprośne

  Nie jednej babci włosy dęba staną po przeczytaniu naszych sprośnych smsów

  Dzień dobry. Poproszę jeden bilet do Ciechanowa. - Normalny? - Nie !!! POJEBANY !!!!
  Ptaszek sobie frunie z dala, w górze słońce napierdala, żaba dupę w wodzie moczy, kurwa jaki dzień uroczy.
  Chcesz seksu - wybierz 1. Wybierz 2 gdy chesz po francusku, 3 to seks analny, 4 normalnie. Chcesz seks niewolnika - naduś 5. Gdy chcesz cały pakiet wybierz mój numer :))
  Siedzi yeti pod jabłonią, wali konia lewą dłonią. Słońce zaszło yeti zasnął, ktoś mu chuja w nocy trzasnął. Yeti krzyczy w niebogłosy: nie ma chuja same włosy!
  Operator IDEA GSM. Twój wibrator powoduje zakłócenia w naszej sieci. Prosimy go wyłączyć i dokończyć ręcznie. Dziękujemy za współpracę. Twoja Idea.  Jasio pieści Małgosie. Wkłada rączkę pod spódniczkę i czuje, że jakoś tam mokro i ślisko ... - Cooo, okresik ??? - Nieee, biegunka..
  Każda dziewczyna posiada cnotę, a na tę cnotę chłopcy mają ochotę. Każda dziewczyna swej cnoty strzeże, lecz wreszcie ktoś ją odbierze. Jedna straciła gdy miała roczek bo nieuważnie siadła na smoczek, druga lat miała dziesięć prawie siadła na kołek który był w trawie Piętnastolatka nie jest już dzieckiem Straciła cnotę wkładając świeczkę. Straciła Ewa bo zrobił to Adam, wiec tobie też posiadać nie wypada.
  Jeden papieros skraca życie o 9 minut. Seks przedłuża zato o 15. Walczcie seksem o swoje życie.
  Pijesz??? Palisz??? Bzykasz się???..... TAK???.... To w domu możesz się więcej nie pokazywać!!! /MAMA
  "Oda do cipki" O cipko słodsza od lizaka, lizana przez Prusa, Balzaka. Czemu nie wyrosłaś na łokciu lub brodzie, lecz koło dupy w tym największym smrodzie.
  1  2  3  4  5    >  >>  >|